У Тернополі почали демонтаж другої частини Гаївського мосту (Фото)

На Гаївському мості продовжується активна робота. Працівники комунальних служб почали демонтаж другої половини шляхопроводу.

Як зазначив директор ТОВ «Тернопільмостобуд» Юрій Левкович, до початку цих робіт вже демонтовано одну з частин шляхопроводу, а також проведено переключення водопровідних мереж, перенесено кабельні лінії, мережі водопостачання та газопостачання. Також влаштовано половину основної будови шляхопроводу.

Нагадаємо, у міській раді вирішили повністю перекрити міст з 21 березня до 1 вересня. За словами заступника міського голови Владислава Стемковського, перекриття мосту здійснюють з метою проведення основних ремонтних робіт. На цей час для водіїв легкового транспорту буде доступний тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайової.

 

 

Попередня стаття

Громадський транспорт у Тернополі курсує за спецрейсами. Графік

Наступна стаття

У річці Дністер в Заліщицькому районі знайшли тіло чоловіка

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.