Через паніку в Монастириськах закрилася єдина газова заправка

У Монастириськах припинила свою роботу єдина заправочна станція. Таке рішення, пише голова Монастириської ОТГ Андрій Старух, прийняли попри дозвіл працювати. Це каже, пов’язано із панічною ситуацією, яка склалася в районі через COVID-19.

-Іншої газової заправки в нас немає. Заправочні пістолети та шланги від’єднанні, їх забрали, а газ з ємкості викачали. Де мають заправитися автомобілі? Яким чином забезпечувати життєдіяльність? Як привезти ліки, засоби захисту, продукти харчування? – пише в соцмережі Андрій Старух. 

Звертаюся до обласної та центральної влади, до контролюючих та правоохоронних органів Ситуація в Монастириськах…

Опубліковано Андрієм Старухом Четвер, 2 квітня 2020 р.

 

Попередня стаття

У тернополянина, який приїхав з Польщі, коронавірус виявили після самоізоляції

Наступна стаття

Правоохоронці перевіряють, чи дотримуються самоізоляції жителі Тернопільщини (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.