Дружина не пустила додому тернополянина, який повернувся з Польщі (Відео)

Тернополянина, який повернувся із заробітків з Польщі, дружина не пустила додому. Згідно правил, встановлених на час карантину, чоловік хотів самоізолюватися, проте в помешкання не потрапив, – повідомили у відділі комунікації Нацполіції Тернополя.
Тернополянин залишився ночувати на вулиці, а наступного дня звернувся за допомогою до правоохоронців.
– Працівники поліції направили даного чоловіка в один з медичних закладів, призначених для таких громадян, які не мають де пройти самоізоляцію після повернення на територію України, – каже заступник начальника Тернопільського відділу поліції Іван Рибчак.
Правоохоронці нагадують, що самоізоляція повинна тривати 14 днів з моменту перетину кордону. Дотримання правил умов карантину перевіряють щодня працівники поліції.
При виявленні порушень правил самоізоляції, каже Іван Рибчак, на громадян складаються протоколи згідно статті 44-3 КУпАП – Порушення правил карантину людей. Штраф за недотримання карантинного режиму від 17 до 34 тисяч гривень.

 

Попередня стаття

Тернополяни старше 60 років не повинні виходити з дому. Як бути тим, що працюють

Наступна стаття

Трирічній Настуні з Чорткова потрібні ліки, аби полегшити біль

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.