Без вірян і в масках. У Зарваниці священники пройшли Хресною дорогою

Щорічно в Страсну п’ятницю у Марійському духовному центрі «Зарваниця» в особливіший спосіб почитають Страсті Ісуса Христа, традиційно на Хресній дорозі відбувається театралізоване дійство, яке відображає шлях Спасителя на Голгофу. У зв’язку з обставинами, які склалися в нашій країні, через поширення епідемії коронавірусу, цього року молитва відбулася без участі вірних. Про це пишуть на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Очолив Хресну дорогу архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) за  участі священнослужителів Марійського духовного центру. У цей тривожний час архиєпископ Василій жертвував свої молитви за припинення поширення епідемії, за медичних працівників, які щоденно боряться з цією страшною хворобою, за одужання усіх хворих, а також за мир в Україні і Божу ласку для нашої Батьківщини та цілого світу. По закінченні хресної ходи у малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Вечірня з виставленням Плащаниці.

 

Попередня стаття

На Тернопільщині між двома селами обвалюється міст (Фото)

Наступна стаття

Дезінфекція і перекриття в’їзду. У Почаївській Лаврі спалах COVID-19

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.