Запрацював центральний автовокзал. Добратись можна тільки в межах Тернопільського району

У Тернополі запрацював міський автовокзал. Поки що пасажири можуть доїхати тільки в населені пункти Тернопільського району. Людей, які хочуть придбати квиток, пускають до кас виключно в масках, на вході всім вимірюють температуру. Біля кожної каси є відмітки для дотримання дистанції між людьми.

– Пасажирів досить мало, переважно люди цікавляться міжрайонними маршрутами, сполученням з райцентрами, – повідомила журналістам телеканалу TV-4 начальниця відділу пасажирських перевезень Тернопільавтотрансу Ганна Юрковська.

Епідеміологи Тернопільщини тиждень моніторитимуть ситуацію. Якщо захворюваність на COVID-19 не буде зростати, перевезення відновлять по всій області.

Попередня стаття

Для козівської лікарні Гуманітарний штаб закупить лабораторне обладнання (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі з 1 червня знову потрібно платити за паркування авто

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.