Старт роботи обласного осередку партії «За майбутнє» в Тернопільській області (Наживо)

У Тернопільській області стартує робота обласного осередку партії «За майбутнє», яка утворилась в Україні 20 травня.

Як зазначають представники партії, «вона об’єднала людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні. Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців і несуть відповідальність перед своїми виборцями, знають їхні проблеми і захищають їхні права. Тому йдуть на місцеві вибори й будуть працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони є господарями на своїй землі. Представники партії переконані, що не можна ділити людей на «лівих» і «правих», треба консолідувати суспільство. Партія відкрита до співпраці з представниками різних напрямків і політичних поглядів».

Спікери:

Іван Чайківський – народний депутат України, член депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді України;

Володимир Болєщук – депутат Тернопільської обласної ради, голова Тернопільського осередку політичної партії  «За майбутнє»;

Андрій Цибульський – депутат Тернопільської обласної ради, заступник голови Тернопільського осередку політичної партії  «За майбутнє».

Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» транслює подію наживо. Пишіть коментарі та запитання на сторінці МедіаТОР у Фейсбуці.

Попередня стаття

На Тернопільщині відновили рух приміські поїзди. Графік змінений

Наступна стаття

У Тернополі коронавірусом інфікувались п’ятеро медичних працівників

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.