Під Тернополем впіймали чоловіка, який вивіз сміття до лісу (Відео)

У лісі під Тернополем, біля с. Петриків, «на гарячому» впіймали чоловіка, що якраз вивозив до лісу сміття.

Чоловік припаркував бус, завантажений будівельним сміттям, біля лісу, але викинути встиг лише кілька мішків. За цією справою його застав очевидець. Побачене зняв на відео, яке згодом опублікували представники Протидії корупції та моніторингу екології “Скеля” на сторінці у Facebook.

Чоловік розповів, що живе у Тернополі, а в селі Петриків допомагав родичу ремонтувати будинок.

Там сміттєзвалище було, але виявилось, що ні. Привіз сміття у мішках, але вже забрав його назад. Більше вивозити не буду, – сказав тернополянин.

Працівники поліції, яких викликали свідки, склали адміністративний протокол на порушника, тому за свої дії він заплатить штраф.

Фото: openforest.org.ua

Опубліковано Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Опубліковано Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Опубліковано Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Попередня стаття

На Монастирищині ріки виходять з берегів (Фото)

Наступна стаття

Підгаєцька лікарня отримала сучасне медобладнання від компанії «Контінентал» (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.