Як виглядає оновлений “Палац Кіно” у Тернополі (Відео)

У Тернополі запрацював модернізований “Палац Кіно”, що на вулиці Івана Франка. Сьогодні, 26 червня, вперше після ремонту тут відбудеться технічний показ фільму.

Днями в кінотеатрі закінчили ремонт і встановили сучасне обладнання. Як змінився кінотеатр і коли прийматиме перших глядачів – розповідає голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюр.

Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР транслює подію Наживо.

Попередня стаття

Не вміли плавати: на Теребовлянщині у ставку втопились двоє хлопців

Наступна стаття

Двом лауреаткам обласної премії Ярослава Павуляка вручили по 5 тисяч гривень (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.