Через негоду на Лановеччині може обвалитися дорога

Дорогу між населеними пунктами Плиска та Москалівка, що в Лановецькому районі, розмили дощі. Внаслідок стихії на шляху з’явились великі тріщини та зсуви узбіч.

Аби оцінити збитки та запобігти погіршенню ситуації, голова РДА Василь Бадищук, керівник виконкому Москалівської сільської ради та представники агрофірми «Горинь» провели виїзну нараду.
Вирішено, як тільки погодні умови нормалізуються, дорогу відремонтують, — йдеться в повідомленні Лановецької районної державної адміністрації.

Автор – Мирослава Плотніцька

Попередня стаття

Третина випускників Тернопільщини не прийшли на ЗНО з української мови та літератури

Наступна стаття

У Тернополі за порушення карантинних норм оштрафували нічний клуб

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.