Закладам харчування у Тернополі дозволили працювати після 22 години

У Тернополі закладам громадського харчування дозволили працювати після 22 години. Таке рішення ухвалив міський штаб для боротьби з коронавірусом сьогодні, 9 липня.

Про головні умови роботи у прямому ефірі розповів міський голова Сергій Надал.

– Прийнято рішення від сьогоднішнього дня дозволити роботу закладів громадського харчування після 22 години відповідно до їхніх графіків, але за наявності відповідних дозвільних документів на роботу в нічний час. Наголошую всім власникам і керівникам закладів на тому, що ви несете відповідальність за здоров’я ваших працівників і клієнтів. Ви зобов’язані дотримуватись санітарних вимог.

Також він зазначив, що правоохоронні органи будуть надалі перевіряти ресторани і кафе, особливо у вихідні дні.

Попередня стаття

«Знань нема, тільки нерви», – тернополяни про дистанційне навчання (Відео)

Наступна стаття

Батьки лановецьких школярів удруге вимагають замінити підлогу в спортзалі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.