На Тернопільщині діти самотужки вирощують овочі й знімають про це відео. Блог 2

Ще одна четвірка агроблогерів з Бережанщини та Підгаєччини похизувалася своїми ділянкам. Вікторія Шмулик, Христина Бачинська, Надія Бартків та Роксолана Ільків зняли блоги про свої культури на «Розумному городі».

У них уже виросли буряк, морква, цибуля, квасоля і навіть міні-кукурудза. Як доглядають і боряться зі шкідниками дивіться у наступному відео.

Нагадаємо, Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР спільно з Компанією «Контінентал Фармерз Груп» запустила проєкт «Розумний город».

Попередня стаття

У Тернопільському парку ремонтуватимуть дощовий колектор, аби відходи не стікали в озеро

Наступна стаття

Ціна незалежності: у Тернополі ставлять аудіо-виставу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.