На території Тернопільського м’ясокомбінату запрацює завод із виробництва гепарину

У майбутній об’єднаній територіальній громаді з центром у селищі Велика Березовиця незабаром запрацює завод із виробництва гепарину – важливого компоненту препарату для розріджування крові, якого сьогодні катастрофічно не вистачає у світі.

Майже півроку працівники Тернопільського м’ясокомбінату (структурного підрозділу компанії «Агропродсервіс») готують приміщення до запуску підприємства. Зараз там монтують обладнання. Днями акціонери біомедичної компанії AMONMED LLC відвідали Тернопільщину та проінспектували хід робіт.

Представниця американських інвесторів пані Олександра, представник китайських інвесторів Ші Лей та директор департаменту промисловості Інституту Сямені (КНР) Лян Вейвей відзначили оперативність і відповідальність українських партнерів у роботі. Уже найближчим часом заплановано здійснити запуск підприємства за участю посла Китаю в Україні та поважних зарубіжних партнерів. Перший інвестиційний транш у це виробництво складе 1 мільйон американських доларів.

– Реалізація такого проекту на наших теренах дасть можливість створювати нові робочі місця, відчутно збільшити надходження до бюджету та активно розвивати економічний потенціал Тернопілля, -зазначив після зустрічі народний депутат України, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Інтерес світових інвесторів до можливостей нашої держави ще раз доводить, що Україна має великий потенціал і шанс для стрімкого розвитку, вважає пан Іван. Потрібно лише вміти по-господарськи його використати. Нардеп впевнений, ми можемо бути не тільки потужною сировинною базою, але й країною з високотехнологічною індустрією.

– Майбутнє – за господарями. Тож давайте працювати і розвивати свій рідний край з користю для всієї громади, – каже Іван Чайківський.

Попередня стаття

У Тернополі на вулиці Кривоноса відкрили другий офіс партії “За майбутнє” (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині 55-річний житель зберігав вдома два десятки боєприпасів (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.