«У Залізцях люди залишилися без дороги і цю проблему треба вирішувати», – Володимир Болєщук

Місяць без дороги й тротуарів. Жителі селища Залізці на Зборівщині скаржаться, що ремонт автошляху регіонального значення, на який з держбюджету виділили 150 мільйонів гривень, зупинили, щойно розпочавши. На 10-ти кілометрах дороги зняли верхній шар асфальту і так усе й залишили.

– Везти дитину на візку – нереально, до того ж машини їдуть дуже великі, діти бояться, – жителька смт Залізці Тетяна Гусарчук.

Іван П’єх живе у Залізцях 40 років. Каже, вперше за цей час дорога у такому стані.
– Бачите, вони прийшли й за декілька днів зняли цей верхній шар, тих 5 сантиметрів, і потім сказали, що їх перекинули. Люди жаліються, їхати по тих камінцях неможливо.

Селищний голова Любомир Фесик також схвильований цією ситуацією.

– У липні Кабінет міністрів виділив на управління Автомобільних доріг України, мали роботи виконувати. 24 серпня приступили до виконання робіт, і сьогодні оця мрія, яка мала з’єднати Залізці з Львівщиною, – 10 кілометрів – в такому жалюгідному стані, – каже селищний голова Залізці Любомир Фесик.

У Залізцях є 2 800 мешканців. Більшість із них, каже Любомир Фесик, щодня їздить цією дорогою на роботу до Тернополя. До інших сіл, возять дітей до школи. Цим шляхом часто проїжджають туристи до Почаєва. Врешті, це дорога у центрі Залозецької громади.

– Вони повиривали бордюри, залишили оці груди каміння, землі. Ми пройшли от буквально 15-20 метрів – ні одного заїзду немає. Не можуть заїхати машиною, не можуть заїхати знову ж таки тою самою коляскою, бабуся старенька не може перейти на своє подвір’я, – каже селищний голова.

Жителі Залізців звернулися за підтримкою до депутата обласної ради – члена робочої групи з питань вивчення якості ремонтів доріг Володимира Болєщука. Він оглянув стан дороги та пообіцяв докласти максимум зусиль, аби ремонт продовжили й зробили його якісно.

– Ті всі дороги ремонтуються за кошти платників податків, розумієте, на наші з вами гроші, і так, щоб безгосподарно їх використовувати. Ні їздити, ні ходити зараз не можливо. Зняли верхній шар, поробили траншеї, покидали купа каміння. Звертаюся до керівництва області, щоб негайно втрутилися в цю ситуацію і поновили ремонт дороги, – зазначив депутат обласної ради Володимир Болєщук.

  

Попередня стаття

«Збої у роботі держреєстру відтерміновують подачу документів», – правник Володимир Мужевич

Наступна стаття

У Тернополі відкрили Гаївський міст для руху транспорту (Фото/Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.