Учасники “Розумного городу” зважували найбільші овочі та знімали про це блог (Відео)

Зважування овочів. До учасників проєкту «Розумний город» завітали гості, аби підбити підсумки конкурсу. Провідний менеджер соціально-інвестиційного відділу Компанії «Контінентал Фармерз Груп» Василь Капустинський разом з дітками вибирали п’ять найбільших бур’яків, морквин і цибулин та зважували. Ростислав Богдан виростив найбільший буряк, а Ліда Ковалишин цибулю. Індивідуально оцінювали такі культури як міні-кукурудзу, перець та квасолю. Окрім зважування діти встигали ще й зняти про це блог.

Нагадаємо, Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР спільно з Компанією «Контінентал Фармерз Груп» запустила проєкт «Розумний город».

Попередня стаття

У Тернополі учні початкових класів відвідуватимуть школу цілими класами

Наступна стаття

Тернополянка обміняла 267 тисяч на фальшиві долари

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.