Як з понеділка житимуть райони Тернопільщини, що в “червоній” зоні (Наживо)

Нове епідемічне зонування в Україні ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
З 7 вересня до червоної зони потраплять міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони.
На брифінгу в Тернопільській облдержадміністрації обговорять епідситуацію, яка склалась на території нашої області через гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Попередня стаття

Тернополянка обміняла 267 тисяч на фальшиві долари

Наступна стаття

На Кременеччині померла молода породілля

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.