Нове епідемічне зонування в Україні ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
З 7 вересня до червоної зони потраплять міста Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони.
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/118876526_161768522157143_8195468597285445031_o.jpg)
На брифінгу в Тернопільській облдержадміністрації обговорять епідситуацію, яка склалась на території нашої області через гостру респіраторну хворобу COVID-19.