Уряд дозволив школам і дитсадкам на Тернопільщині працювати в “червоній” зоні

Кабінет міністрів ухвалив нові правила поділу регіонів на карантинні зони, за якими школи та дитячі садки зможуть працювати у «червоній» зоні. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на засіданні уряду, пише Громадське.

За його словами, навчальні заклади, які працюватимуть у «червоній» зоні, закрити зможуть лише спільним рішенням державної та регіональної комісій ТЕБ та НС.

– Щоб ми мали спільну відповідальність центральної і місцевої влади за ті обмеження, які вводяться. Тому школи і дитячі садочки можуть заборонити на відкриття в червоній зоні, але рішення, чи будуть вони закриватися в конкретному районі чи місті, буде прийматися спільно з місцевою владою, – наголосив санітарний лікар.

У трьох інших зонах школу або дитсадок можуть закрити, якщо на карантин відправлять понад 50% класів. Також регіони будуть поділяти на карантинні зони за новими правилами.

У «червону» карантинну зону потраплять міста та райони, в яких:

75% ліжок завантажені у медзакладах протягом п’яти діб;

буде зафіксовано перевищення середнього рівня захворюваності по Україні за 14 днів у більш ніж 5 разів.

А в «помаранчевій» зоні додатково встановлюється така норма: на масовому заході або в будь-якому закладі має бути інформація щодо площі та максимально можливої кількості відвідувачів.

Водночас втрачає чинність заборона на перевезення в громадському транспорті людей при заповнюваності 50% сидячих місць.

Попередня стаття

У Тернополі на вулиці Лесі Українки відкрили офіс “ЗА МАЙБУТНЄ” (Відео)

Наступна стаття

Дорогу до Коропця ремонтують вперше за 30 років (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.