Уряд скасовує карантин вихідного дня. Що буде натомість

Кабінет міністрів припиняє дію карантину вихідного дня, який був запроваджений в Україні до 30 листопада, пише Суспільне.

За словами прем’єра Дениса Шмигаля на засіданні 2 грудня, завдяки цим обмеженням ситуацію вдалося “певним чином стабілізувати” й було отримано на 6 тисяч випадків захворювання менше, ніж прогнозували. Також зайнятість ліжок вже місяць тримається на постійному рівні — 27-28 тисяч хворих.

Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження (карантину вихідного дня — ред.): і на вихідні, і в будні діятимуть обмеження “помаранчевої” зони на території цілої країни. Це була альтернативна модель замість введення локдауну. Дякую всім, хто відповідально до цього поставився: громадянам і представникам бізнесу, всім, хто дотримувався рекомендацій”, — заявив Шмигаль.

За словами прем’єра, уряд нині напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень і повідомить про нього за 7 днів до їх запровадження.

“Важливою для нас є думка регіонів. Тому ми провели опитування щодо оптимальних карантинних заходів серед міських голів та очільників обласних державних адміністрацій”, — сказав Шмигаль.

Попередня стаття

Аварія поблизу Тернополя: чоловік загинув, двоє людей у лікарні (Відео)

Наступна стаття

Лікар УЗД Людмила Балабан: «Профілактичні обстеження – шанс виявити хворобу на ранній стадії»

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.