![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/Cherez_snigopad_na_Hmelnichchini_na_dorozi_zastryala_shvidka__z_hvorim_1_2021_12_08_12_35_38.jpeg)
У селі Косова Кременецького району, бригада швидкої допомоги не змогла доїхати на місце виклику через снігові замети. Дзвінок про допомогу надійшов до 7-річного хлопчика у якого була висока температура. Під час руху машина швидкої допомоги застрягла у снігах. Медики змушені були викликати працівників МНС.
Рятувальники одразу зреагували, дитину доставили своїм транспортом чергові караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону. А швидку відбуксирували з узбіччя на проїжджу частину дороги. Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України в області.
Підготувала Стелла Процків