Тернопільська студентка з Нігерії заспівала «гімн» нашого міста (Відео)


Проект «Як є»

Студентка з Нігерії Блессінг у Міжнародний день студента заспівала для команди МедіаТОР пісню «Наш Тернопіль».

До Тернополя дівчина приїхала чотири роки тому. У ТНТУ ім. І. Пулюя навчається на факультеті менеджменту. Українську мову вчить від першого курсу.

– Українська мова дуже цікава, мені подобається. Але багато відмінків, – каже студентка 4 курсу ТНТУ ім. І. Пулюя Сімеон Блессінг Абімбала.

Співає Блессінг з дитинства. Зі вступом до тернопільського вишу продовжує розвивати свій талант. Виконує пісні українських виконавців нашою мовою. У її репертуарі «Все буде добре» гурту «Океан Ельзи», «Черемшина», «Боже, великий, єдиний» тощо.

Попередня стаття

У тернопільського школяра нацгвардійці знайшли насвай

Наступна стаття

В унікальний онлайн університет запрошують маленьких тернополян

One Comment

    Avatar
  • Дуже красива і красивий голос особливо про ТЕРНОПІЛЬ.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.