Власну обсерваторію матиме сільська школа на Тернопільщині

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Першу сільську обсерваторію облаштують у школі Байковецької громади. Урочисте відкриття – 22 грудня. Розташують її в навчально-виховному комплексі «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Створили обсерваторію за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Ця програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також поліпшити можливості участі людей у розвитку громад.

USAID DOBRE вже працює в Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській областях. Повідомляє управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

Попередня стаття

На Тернопільщині відновили виробництво спирту класу «Люкс» (Відео)

Наступна стаття

Кінець грудня – з мокрим снігом та дощем (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.