Учасники бойових дій їздитимуть у громадському транспорті Тернополя безкоштовно

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Незалежно від місця реєстрації, безкоштовно та в необмеженій кількості в громадському транспорті Тернополя їздитимуть лише учасники бойових дій. Єдина умова – наявність посвідчення УБД встановленого взірця.

З перевізниками міста влада домовилася. Отож, для пільгового проїзду учасники бойових дій не зобов’язані пред’являти у транспорті «Карту тернополянина». Проте за бажанням,  вони все ж мають можливість безкоштовно та позачергово оформити пільгову «Соціальну карту тернополянина». Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Попередня стаття

На Різдво додому. Гурт «Тріода» колядуватиме із земляками (Відео)

Наступна стаття

У храмах Тернопільщини правоохоронці шукають несправності (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.