“Ні квитків, ні контролерів”, – у тернопільських маршрутках випробувальний місяць (Відео)


Квитки у маршрутках видають не всім. Контролерів пасажири не бачили.

Від сьогодні у тернопільських маршрутках мали б працювати контролери. Водії зобов’язані видавати пасажирам проїзні квитки. Однак, не всі отримують їх, а комусь взагалі квитки не потрібні.

– Зайшовши до громадського транспорту потрібно взяти квиток. Наявність проїзного документу перевірятимуть контролери. Спочатку їх буде 20, а згодом ця цифра збільшиться. За проїзд «зайцем» Постановою Кабінету міністрів передбачений штраф у 20-кратному розмірі від вартості проїзду, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Контролерів сьогодні пасажири ще не бачили. Водії, кажуть, їх також не перевіряли.

Нагадаємо, тернопільським водіям та пасажирам дали випробувальний місяць, аби уникнути непорозумінь.

 

Попередня стаття

Із-за кордону на Тернопільщину повернулася ікона Зарваницької Божої Матері (Відео)

Наступна стаття

Тернополяни самі обиратимуть хто встановлюватиме їм лічильники на воду

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.