Перший ранок без пільг. Пенсіонери платять 5 гривень за проїзд (Відео)


До 10-тої – за гроші, після – за карточками. Тернопільські пільговики пристосовуються до нових правил проїзду в маршрутках.

З 1 лютого у маршрутних таксі пільги на проїзд при наявності «Соціальної картки тернополянина» діють після десятої ранку. До цього часу пільговики змушені оплачувати за проїзд готівкою, або купляти не персоніфікований електронний квиток.

Багато пільговиків не розуміють такого рішення Тернопільської міської ради.

– Я не знаю з чим це пов’язано, чому зробили так з десятої години, яке то має значення. Мені потрібно було здати кров до 9-ї ранку, я мусила платити за проїзд, – каже Олександа Валентинівна.

Пані Валентина каже, що зранку її маршрутка не взяла, тож чекала на тролейбус. Незадоволена  й пані Люба, каже витягнула гроші, щоб платити за проїзд, бо спішить додому, здоров’я не те, щоб чекати, а пенсія мала.

Про нові правила проїзду розповідають водії маршрутних таксі.

– До десятої години всі з посвідченнями оплачують за проїзд, а після беремо безкоштовно і без обмежень пільговиків за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина. Але то все не доведе до добра, зранку пояснюй, сваряться, скандал між людьми, – розповідає водій маршрутного таксі Яків.

– Вже з десятої години легше, всі пільговики їдуть безкоштовно. Тому зараз спокійно, а зранку людей багато, стоять у дверях закім поясню, проб’ю квиток на валідаторі, – каже водій Ярослав.

Варто зазначити, учні (при наявності «Учнівської карти тернополянина») оплачують 50% вартості проїзду.  Учасники бойових дій, повідомили у Тернопільській міській раді, їздять безкоштовно увесь день, без обмежень, лише при наявності посвідчення «Учасника бойових дій».

У тролейбусах вся система перевезень залишається без змін.

 

 

 

Попередня стаття

Селяни на Тернопільщині відмовляються здавати молоко за безцінь (Відео)

Наступна стаття

Незручні запитання в неформальній атмосфері. Патрульні пили каву разом з активістами (Відео)

2 Comments

    Avatar
  • Їде, махає руками, Триндить в камеру, на дорогу не дивиться, Тримає якусь карточку. але їде НЕ ЗНАЄ КУДИ і для чого

  • Avatar
  • ну і правильно, кожного дня з самого ранку армія пенсіонерів вирушає у подорож. Хай люди по роботах поїдуть, тоді хай собі подорожують

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.