![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/IMG_20180125_154707-1000x563.jpg)
Фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/IMG_20180125_154707-1000x563-300x169.jpg)
У Тернополі на вулиці Тарнавського рятувальники буксирували автомобіль швидкої допомоги, що застряг у заметі.
Як повідомляють в Управлінні ДСНС, інцидент стався 4 лютого о 02:22. Бригада медиків поверталася з виклику.
– Черговим відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління надано допомогу у буксируванні автомобіля екстреної медичної допомоги, що повертався з виклику та застряг в сніговому заметі, – йдеться у повідомленні.