На Монастрищині депутат виділила собі 2 гектари землі

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

На сесії Тростянецької сільської ради Монастириського району депутат проголосувала за виділення собі земельної ділянки площею два гектари.

 

Скоєні чиновницею правопорушення, повязані із корупцією, працівники поліції задокументували у протоколах, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП. А саме, за фактом неповідомлення у встановлених законом випадках і порядку про наявність реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

 

Протокол суд розглянув за участі прокурора Теребовлянської місцевої прокуратури. Постановою Монастириського районного суду депутата визнали винною та присудили адміністративне стягнення – штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. 

Попередня стаття

У Бережанах чоловік до смерті побив товариша

Наступна стаття

Відсьогодні на тернопільських пасажирів за безквитковий проїзд очікує штраф

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.