Тернопільським учасникам АТО замість землі пропонують гроші

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

На черговій сесії міської ради прийняли рішення, відповідно до якого учасники АТО міста Тернополя замість земельної ділянки можуть отримати грошову компенсацію. Сума виплати становитиме середню вартість земельної ділянки у місті, помножену на 6 сотих. Адже саме таку площу землі отримали учасники АТО Тернополя у попередні роки.

 

Зараз у Тернополі приблизно 900 учасників АТО досі очікують на отримання земельної ділянки під індивідуальне будівництво. Рішення про надання одноразової грошової компенсації з бюджету військовослужбовцям за неотриману земельну ділянку на сесії ухвалювалося після його погодження з представниками громадських організації учасників АТО міста Тернополя. Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради. 

 

Попередня стаття

У центрі Тернополя Путіна відправляли на Марс

Наступна стаття

СОБОРНІСТЬ

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.