“У молодого фахівця клієнтів більше”, – тернополяни про рівень послуг (Відео)


Дев’ятнадцятого березня відзначають Міжнародний день клієнта. Це свято з’явилося у 2010 році. Цього дня найбільше звертують увагу на клієнтів сфери виробництва товарів і послуг.

 

Вважають, що таке свято допоможе споживачам відчути свою потрібність і важливість. Також цей день варто розглядати як подяку клієнтам за те, що вони користуються виробленими послугами та товарами.

 

Чи задоволені тернополяни, як клієнти, рівнем надання послуг, – дивіться в опитувані “Власне бачення” “Першого інтернет-телебачення “МедіаТОР”.

Попередня стаття

Відсьогодні пільговики їздитимуть громадським транспортом тільки з «Картою тернополянина»

Наступна стаття

Цей вірш присвячую тобі, – Олександр Смик (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.