Наші земляки – призери чемпіонату з греко-римської боротьби

Тернопільські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з греко-римської боротьби. У турнірі брали участь юнаки з шести областей України. Двоє наших земляків зайняли перші місця.

Чемпіонат України відбувся у місті Тячево Закарпатської області. Туди з’їхалися молоді спортсмени з Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей. Загалом у змаганнях брало участь сто п’ятдесят юнаків. «У місті Тячево Закарпатської області відбувся Відкритий кубок і водночас Чемпіонат України Західної зони. У змаганнях брали участь хлопці 2003 – 2004 років народження. Змагалися спортсмени з шести областей. Наші  вихованці ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя зайняли призові місця. Це нас дуже тішить. Щодо перемог, то у ваговій категорії до 38 кілограм перше місце посів Олександр Шевчук, друге – Степан Жмурко. Вітаємо наших переможців», – повідомив директор ДЮСШ з греко-римської боротьби Андрій ТЕЛЕБАН.

 

Греко-римська боротьба у Тернополі виходить на новий рівень, – стверджують спортсмени. Цим видом спорту захоплюється все більше юнаків.

Попередня стаття

Тернополем пройде загальноміська Хресна Хода

Наступна стаття

З-під криги на Тернопільському ставі витягнули чоловіка (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.