![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/dsc-2321-0318-small.jpg)
25 березня о 16:00 годині центральними вулицями Тернополя пройде загальноміська Хресна дорога, присвячена молитвам за мир та спокій в Україні. Очолить ходу Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Вacилiй Сeмeнюк.
Цьогоріч віряни вирушать від Архикатедрального Собору вздовж вулиці Руської до Театрального майдану та вулицею Листопадовою повернуться до храму.
До спільної молитви священнослужителі Греко-Католицької церкви запрошують усіх християн, незалежно від конфесії.
До слова, того ж дня о 15:00 годині у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія. Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.