Поезія – це заповіт, – Ганна Осадко (Відео)

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами! Проект підтримано видавництвом «Навчальна книга – Богдан»

Для тернопільської письменниці та ілюстратора книг Ганни Осадко поезії – це щирі емоції. Не просто слова, а настанова. Відтак до 18-річчя сина присвятила йому вірш – «Синові…». Каже, це життєвий заповіт.

– Часто чую, що поезія – це муки творчості. Для мене навпаки – задоволення. Люблю писати, переживати словами те, що пишу. Я ніколи не переписую віршів, бо неможливо двічі по-справжньому відчути одну подію. А ще треба писати важливі слова. Наступного тижня синові 18-років. Вирішила подарувати йому поезію-заповіт. Це настанови молодій людині, які починає доросле життя, як не загубитися і жити достойно, – каже Ганна Осадко.

Нагадаємо, Олександр Смик свою поезію присвятив ТОБІ, а для Сергія Фалендиша поезія – це порятунок.

Попередня стаття

Як врятувати лелек у снігопади

Наступна стаття

Тернополем пройде загальноміська Хресна Хода

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.