Безповоротно: скандальному екс-директору ВПУ апеляційний суд відмовив (Відео)


Колегія суддів Апеляційного суду Тернопільської області відхилила апеляційну скаргу колишнього директора Тернопільського вищого професійно-технічного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрія Каплуна щодо поновлення на посаді. Відтак, наказ Міністерства освіти і науки України про звільнення його з посади директора – не скасували.

 

У липні 2017 року Андрій Каплун звернувся з позовом до суду про скасування наказу Міністерства освіти і науки України №296-к від 22 червня 2017 року про звільнення з його посади директора Державного професійно-технічного навчального закладу “Тернопільське вище професійно-технічне училище ресторанного сервісу і торгівлі”, поновлення на роботі і стягнення з навчального закладу середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

 

Відмовляючи Андрію Каплуну у позові, суд першої інстанції виходив із того, що при звільненні позивача Міністерство освіти та науки України діяло в межах Положення про МО України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2014 року № 630, пункту 6.2 Статуту ДПТНЗ “Тернопільське вище професійно-технічне училище ресторанного сервісу і торгівлі” та пунктів 26, 27 Контакту від 22.08.2011. Позивача звільнено у зв’язку з закінченням дії контракту на наступний день після видання наказу про поновлення на підставі рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 12 квітня 2017 року, трудові відносини фактично не тривали, що спростовує твердження позивача про автоматичне продовження строку дії контракту за згодою сторін.

 

Дослідивши матеріали апеляційної скарги та заслухавши доводи сторін, колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Тернопільської області прийшла до висновку, що рішення суду першої інстанції ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування немає, а тому постановила апеляційну скаргу Андрія Каплуна залишити без задоволення, а рішення Тернопільського міськрайонного суду — без змін. Повідомляє прес-служба Апеляційного суду Тернопільської області. 

 

Нагадаємо, У Тернополі директор училища Андрій Каплун поставив двох учнів на коліна перед їхніми однокурсниками. У такий спосіб директор вирішив покарати хлопців за куріння. Відео процесу “виховання” опублікувала у мережі YouTube Валентина Гавришилиш. 

Попередня стаття

На Тернопільщину йде довгоочікуване тепло

Наступна стаття

Поезія – це зустріч з собою, – тернопільська співачка Рінея

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.