Поезія – це зустріч з собою, – тернопільська співачка Рінея


                                  Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами!

Прочитати вірш і… віднайти у його рядках себе, відчути естетичне задоволення і духовний баланс, пізнати себе… Для співачки Марії Гоцалюк, відомої у Тернополі як Рінея, поезія – це, передусім, зустріч із собою. Маленька зустріч на стежині минулого і майбутнього, того, що є і того, що ніколи не трапиться. Це – перепустка у світ творчості через серце.

– Поезія – це маленька зустріч з собою… і тут можна як у вірші Ліни Костенко «спинитись, пильно придивитись і покохатися… а можна й розминутись… Для мене вірші, які цілять в саме серце і душу, не сперечаються з думками і дарують відчуття наповненості є джерелом натхнення. Люблю поезію. 

Попередня стаття

Безповоротно: скандальному екс-директору ВПУ апеляційний суд відмовив (Відео)

Наступна стаття

Тернополяни скупляються до Великодня, бо потім буде дорожче (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.