Тернополяни скупляються до Великодня, бо потім буде дорожче (Відео)


На ринок за м’ясом. Тернополяни скупляються до Великодня, бо потім буде дорожче. Тернополянка Зіна моніторить ціни на м’ясо. Уже купила два бочки. Каже, що перед святами ціни зростуть, тому вже запасається.

 

– У нас як свята, так ціни вверх, задня шинка коштувала 100 гривень за кілограм, а зараз 110 гривень. А перед Великоднем ще зростуть. В нас ж не так, як за кордоном, там навпаки, перед святами продукти дешевшають, – каже тернополянка Зіна.

 

Пані Галина також вже готується до Великодня, вибирає м’ясо, але каже небагато. Ціни кусаються, але каже, звикла, купляє завжди в одного покупця.

 

Покупці на ринку розповіли про ціни на телятину та свинину.

 

– Задня шиночка 130-120 гривень, передня шиночка 190, гуляш 70 гривень, колінка 50 гривень. Ціни не зросли, навпаки, зараз зменшилися, – розповідає продавець телятини пані Надія.

 

Свинина, за словами продавця Олександра, також в цінах поки не зростає. Задня шинка від 100 до 110 гривень, полядвичка 130, бочок від 70 до 80, шия 110 , лопатка 85-90, ребро 75 гривень, – розповідає Олександр.

 

Напередодні свята попитом також користуються яйця. Продавець Валентина, каже, що десяток домашніх яєць коштує тридцять гривень. Яйця з птахофабрик дещо дешевші, але ціни залежить від категорій.

 

– Яйце першої категорії коштує 2.20, але воно не мале, середнє яйце 2.50 і найбільше еліта 2.70 червоне і біле. В усіх жовточки гарні, яйця хороші. Хай люди приходять і купляють на Паску, бо напередодні свята ціни на яйця зростуть, – ділиться пані Валентина.

 

 

 

 

 

 

Попередня стаття

Поезія – це зустріч з собою, – тернопільська співачка Рінея

Наступна стаття

На Тернопільщині критично низькі запаси туберкуліну

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.