![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/04/v_volgodonske_sovershivshaya_krazhu_zhenshchina_na.jpg)
Фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/04/v_volgodonske_sovershivshaya_krazhu_zhenshchina_na-300x199.jpg)
У Тернополі жінка, перебуваючи під домашнім арештом, скоїла злочин. Зловмисниця намагалася викрасти жіночий костюм з одного із місцевих магазинів. Проте, у момент крадіжки її помітили працівники крамниці та зробили зауваження. Жінка на це не відреагувала і почала тікати. Затримали крадійку працівники охорони торгового центру, які й викликали поліцейських.
34-річна тернополянка у скоєному зізналася. Правоохоронці встановили, затримана в минулому вже притягувалася до відповідальності за скоєння майнових злочинів. Суд обрав підозрюваній міру запобіжного заходу – домашній арешт, однак це не зупинило зловмисницю.
Наразі жінка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Поліціанти затримали її в порядку статті 208 КПК України. За крадіжку жінці загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Повідомляє ГУНП у Тернопільській області.
Підготувала Людмила Маліброда