Тернопільські лікарі радять не займатися самовидаленням кліщів (Відео)


 

Обережно, кліщі! Весною та літом членистоногі комахи найбільш активні. Укуси кліщів несуть серйозну небезпеку, адже ці комахи – переносники інфекції, які викликають небезпечні захворювання.

 

Як діяти при укусі кліщів запитали у тернополян. Одні, кажуть, варто звертатися до лікарів, інші, можуть видаляти кліща самостійно.

 

Дитячий лікар-імунолог Ірина Цимбалюк наголошує, займатися народною медициною і самому вдаватися до викручування кліщів не можна.

 

Укуси членистоногих, каже Ірина Миколаївна, викликають зараження, яке переростає у бореліоз, енцефаліт, геморагічну лихоманку. Відтак, згодом може порушуватися психологічна симптоматика, виникають проблеми з опорно-руховим апаратом, а також з’являються серцево-судинні патології.

 

Правильно видалити кліща може лікар-інфекціоніст, який одразу ж призначить лікування.

 

Лікар Ірина Цимбалюк радить мамам стежити за дітками, повернувшись з парків, лісових зон, оглянути тіло малечі. А перед прогулянками у такі місця найкраще користуватися засобами від кліщів.

 

 

 

 

Попередня стаття

Свято потрібне, щоб посадити картоплю, – кременчани про День праці (Відео)

Наступна стаття

Через ремонт школи почаївські старшокласники вже рік вчаться за партами першачків (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.