Вона найкраща, – маленькі тернополяни вітають матусь зі святом (Відео)


Традиційно в другу неділю травня святкують День матері. Це свято не вважається державним, тож офіційного вихідного у цю дату не має. Проте даний факт не заважає тернополянам висловлювати слова подяки матерям та дарувати квіти й подарунки.

 

Маленькі тернополяни розповідають, вже підготувати матусям святкові листівки. А ще на сайті Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» дарують їм найщирі слова. Бажають щастя, здоров’я та дякую за кожен турботливий день.

 

Як тернополяни вітають матусь зі святом – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

Віталія Козловсько на Тернопільщині зустрічатимуть, як ворога, – заява Правого Сектору

Наступна стаття

На Тернопільщині кліщі атакують і людей, і тварин

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.