Підполковник СБУ Руслан Муляр загинув за місяць до пенсії (Відео)

Сотні тернополян провели в останню путь підполковника Тернопільського управління СБУ, бійця «Альфи» Руслана Муляра. Боєць загинув на Луганщині під час виконання бойового завдання. Служив у відомстві понад 17 років. Рідні кажуть воював, бо хотів бачити вільну Україну.

 

–  Я служив з Русланом з першого дня. Це чудова людина, гарний фахівець, чуйний сім’янин. Знав завжди що маю надійне плече. Руслан дуже любив спорт. Займався  легкою атлетикою. Грав у футбол. А ще його слабістю бути машини, – пригадує побратим Руслана пан Василь.

 

Руслан з сім’ї військових. Його завжди виховували як воїна.

– Знаю Руслана змалечку. Він завжди мріяв бути військовим, бо виховувався в такій сім’ї. Він воював, бо хотів бачити вільну Україну. Знаю, що до пенсії йому залишався місяць. Але не судилося, – каже друг дитинства Степан Матуляк.

 

Додамо, Руслан Муляр був призваний до лав Збройних Сил України у 1997. Проте демобілізувався у 1998 році. Вже у 2001 році розпочав службу в СБУ. У жовтні 2014 року був призначений командиром групи відділу ЦСО «А». Від початку АТО неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

 

Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку.   Вдома залишися батьки, дружина Ольга, троє дітей: Наталя, Олександр і Станістав та онуки. Поховали Руслана Муляра на Микулинецькому кладовищі.

 

Редакція Першого інтерннет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  1. Коментар

    Таких героїв ми повинні памятати, низький уклін Тобі Герою

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.