Якщо нас не почують, ми відключимо Тернополю воду, – мешканці Великого Глибочка (Відео)


Сесію Тернопільської облради пікетували мешканці 7 сіл. Люди вимагали об’єднати їх у Білецьку територіальну громаду. Аби їхні вимоги почули, сотні людей зайшли до сесійної зали.

 

– До Білецької громади має ввійти 7 сіл: Біла, Чистилів, Плотича, Горішній Івачів, Долішній Івачів, Ігровиця та Великий Гбилочок. Таке бажання на громадських слуханнях виявили мешканці всіх сіл. Депутати лише мають почути нас та проголосувати, – каже мешканець села Біла пан Володимир.

 

Найбільше дискусій виникло довкола села Великий Глибочок.

 

– Спочатку ми хотіли створити громаду з центром у нашому селі, але чомусь це нам не вдалося. Тому ми вирішили приєднатися до Білецької громади. Але нас насильно об’єднують з Тернополем. Ми цього не дозволимо. Аби такого об’єднання не було, готові перекрити дорогу та навіть перекрити для тернополян воду, яку беруть з нашого села, – каже мешканка села Великий Глибочок Марія Грицишин.

 

Питання об’єднання викликало палку дискусію і серед депутатів. Обранці декілька разів намагалися вирішити питання кулаками. Не дійшовши згоди розгляд питання перенесли на п’ятницю, 8 червня.

Попередня стаття

Тернопільський глянець феєрично відсвяткував чотириріччя (Відео)

Наступна стаття

Чому позіхання заразливе

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.