Село на Тернопільщині потрапило у фінал Всеукраїнського конкурсу

16 липня стартував фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». До нього потрапили 10 сіл-конкурсантів. Серед них – Іловиця, що на Тернопільщині. “Цю особливу територію серед Кременецьких гір у Шумському районі дивним чином обходять стихії. Її називають Божою Долиною. Гради, зливи, урагани бувають навколо, а Малу та Велику Іловицю не турбують. Вважається, що село оберігає свій святий — земляк Амфілохій Почаївський, канонізований у 2002 році за те, що вилікував сотні хворих і стражденних людей”, – йдеться у візитівці цього села-конкурсанта. 

 

Пролосувати за Іловицю Шумського району може кожен бажаючий до 16 серпня. Саме від результатів голосування залежить назва села-переможця.

 

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

 

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки і 24 серпня на своєму ж сайті оголосять переможців, дату і місце нагородження.

 

Проголосувати за одне або кілька вподобаних сіл можна Тут, натиснувши на стрілочку біля вподобаного села. Порядок сіл-конкурсантів генерується автоматично: чим більше голосів набирає конкурсант, тим вище в рейтингу він піднімається.

 

Людмила Маліброда

Попередня стаття

Через прогнилу каналізацію – антисанітарія і коротить електрика, – мешканці гуртожитку у Тернополі

Наступна стаття

У Тернополі розшукують очевидців ДТП за участі маршрутки №13

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.