Біля Тернопільського замку розкопали унікальні археологічні знахідки (НАЖИВО)

Біля Тернопільського замку майже рік тривають розкопки. За цей час знайшли ряд цікавих артефактів: козацькі люльки, фібули тощо. В одному із шурфів знайшли артефакти, що відносять до періоду трипільської культури. Також нещодавно віднайшли елементи декоративної брами, встановленої на в’їзді до замкового палацу у ХІХ столітті.

Днями ж археологи розкопали мощення підлоги у складському приміщенні замку. Сьогодні знахідку презентують тернополянам.

 

Науковці кажуть,хочуть розкопати оборонні стіни замку, аби показати , як насправді виглядала фортифікаційна споруда. Якою була його конфігурація і чи справді дата його будівництва збігається із офіційною – 1548 роком.

Попередня стаття

У Тернополі водій тролейбуса «під кайфом» возив пасажирів (Фото)

Наступна стаття

За нафтову пляму посеред Тернопільського ставу штраф – 11 гривень

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.