Фаєр-шоу та спортивні забави: у Ланівцях відзначили День міста (Відео)


 

Цьогоріч місто Ланівці відсвяткували 574-ту річницю з дня свого заснування.  Для дійства підготували  підготували насичену програму: частування, виставки, масштабну музичну частину і фаєр-шоу. Також відбулися змагання з міні-футболу. Повідомляють в Лановецькій міській раді.

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині іномарка виїхала на тротуар, загинула восьмирічна дівчинка (Відео)

Наступна стаття

На межі Тернопільської та Львівської областей водії годинами стоять у заторі (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.