Маленькій тернополянці терміново потрібні кошти на лікування

Родина Мончак з Тернополя звертається до усіх небайдужих з проханням допомогти їхній маленькій донечці. У 10-річної Тоні – цероз печінки, первинний склеризуючий холангіт. Дівчинці терміново потрібно зробити операцію з трансплантації печінки. Необхідних на лікування коштів, а це 40 тисяч доларів США, у сім’ї немає.

 

Всі, хто хоче і може допомогти дитині, кошти можна перерахувати на рахунок:

№ 5168 7573 3908 0469

Отримувач – Мончак Оксана Романівна

 

За детальною інформацією можна також зателефонувати мамі дівчинки за номером: 068-522-75-36.

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині під час лову раків втопився пенсіонер

Наступна стаття

У Тернополі п’яний водій виїхав на зустрічну смугу і спричинив ДТП

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.