![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/09/bigg-2-89535-1523948596.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/09/bigg-2-89535-1523948596-300x193.jpg)
Нещасний випадок трапився 10 вересня близько 7:00 години ранку у смт. Козова на Тернопільщині. У місцевому ставку знайшли тіло 73-річного місцевого жителя. Чоловік напередодні біля 19:00 вечора пішов ловити раки і пропав.
Для проведення судово-медичної експертизи тіло загиблого направлено в морг Тернопільської обласної клінічної комунальної психоневрологічної лікарні. Повідомляє Управління ДСНС України у Тернопільській області.
підготувала Людмила Маліброда