Хто “краде” у вас сили. 10 явних ознак енергетичного вампіра

Є люди, від спілкування з якими стає погано не тільки морально, а й фізично. Зрозуміти, хто саме з навколишніх так негативно впливає на ваше самопочуття, не завжди легко. Пропонуємо вам дізнатися  10 ознак енергетичних вампірів, щоб зрозуміти, від кого себе потрібно захистити.

 

1. Вони харчуються через негативну увагу до себе: люблять провокувати сварки і бійки навколо себе.

Він спеціально створює проблеми і непотрібні міжособистісті тертя і розбіжності навколо себе. Така поведінка теж є симптомом вампіризму. Таким чином, приковуючи до себе чужі погляди і увагу, він отримує енергетичне підживлення. Ці люди постійно підхоплюють бійки і нариваються на них. Вони люблять налаштовувати людей один проти одного і спостерігати за подіями з боку. З ними створюється відчуття, що ти тупцюєш на одному місці, неважливо як багато ти їм допомагав і скільки не намагався б вирішити їхні проблеми у взаєминах.

 

2. Вони б’ють в найнесподіваніший момент, коли ти слабкий і не готовий.

Навіть якщо вампіра ніхто не підбурює і не провокує, він в найбільш неочікуваний момент буде висмоктувати з тебе енергію. Вони входять до тебе в кімнату, коли ти зовсім слабкий, і починають атакувати. Вони роблять так, тому що саме в моменти твоєї слабкості вони відчувають себе сильнішими. Це дозволяє їм роздути свою зарозумілість.

 

3. Створення почуття провини в нас – його найулюбленіша форма атаки.

Завжди створюючи в людях почуття провини, вони підвищують в собі почуття владності. Вони змушують людей плазувати і вибачатися, тим самим відчуваючи свою цінність для інших і схвалення з боку. Це теж ознака того, що людина – енергетичний вампір. Це така форма впливу на людей, яка дарує йому нову порцію енергії.

 

4. У чому б ти їм не відкрився, потім вони обернуть це проти тебе.

Що б ти їм не говорив, вони використають тобі на шкоду. Вони вправні майстри перевертати все для своєї вигоди. Сказані тобою слова вони відбирають і використовують проти тебе, щоб захистити свою позицію. Вони використовують навіть твої найбільш вразливі місця проти тебе і твої спеціальні слова. Так що з ними не варто бути відкритими. Помічай таку поведінку, і тоді визначити людей – вампірів стане легше.

 

5. Вони люблять маніпулювати людьми, щоб відчувати себе потрібними і улюбленими.

Це як якась пастка і провокація, щоб змусити вас гнатися за ними. Вампір періодично говорить вам про те, що збирається піти і покинути вас, але ніколи насправді не зробить цього і не хоче цього. Він любить, коли його просять не йти.

 

Такі люди люблять відчувати себе потрібними. Саме так вони відчувають любов до себе, нехай вона навіть з боку. Пам’ятай про ці ознаки і відіпхни від себе таких мерзенних людей. Відстежуй це в людях. Таким чином, тебе вже не буде парити думка про те, як розпізнати вампіра серед людей.

 

6. Багато з них майстерно приховують свою агресію до людей.

Причиною цього є їх гнів і образливість. Вони просять допомоги, але ваша допомога марна для них. Твоя нездатність допомогти їм робить їх більш агресивними і готовими до ворожнечі.

 

7. Навіть через одну думку про таку людину ви вже відчуваєте витік енергії .

Навіть згадавши таку людину, ми вже відчуваємо дискомфорт і негативний витік енергії в собі. Це найбільш явна ознака енергетичного вампіра. Якщо це відбувається з вами, дуже високі шанси того, що ви маєте справу зі справжнім енерговампіром. Розумійте це і тримайте таку людину на відстані від себе.

 

8. Він хоче виграти скрізь і за будь-яку ціну, думаючи “Тільки я один завжди правий, а ти помиляєшся апріорі”.

Вони сильно стурбовані тим, щоб правота і останнє слово завжди залишалося за ними. Для них це важливо, щоб самоствердитися. Вони хочуть завжди перемагати і скрізь вигравати. Бо вважають, що якщо вони мають рацію, значить, нібито хороші. Пам’ятай про це, і питання про те, як впізнати енергетичного вампіра, буде для тебе закрите. Для них єдиний шлях довести собі, що вони гідні любові, і вони гарні, – це виграти будь-якою ціною і залишитися правим.

 

9. Ці п’явки самі нікому не довіряють.

Вампіри живуть у стані вічної параної. Вони прагнуть завжди бути на виду. Але у них немає довіри до людей абсолютно. Вони дуже підозрілі до більш сильних людей і дуже бояться за свою дупу. Адже як тільки їх зовнішній світ валиться, їх внутрішній світ стає нікчемним і похмурим. Пам’ятай про це, і тебе вже не буде хвилювати питання про те, як вирахувати енергетичного вампіра. Більшість з них мають завищену зарозумілість і через це бояться втратити свою репутацію.

 

10. Їх можна визначити по 2 типами: вічні мученики або дуже самозакохані нарциси.

Як вічні страждальці і мученики, вони завжди мають потребу в любові. Але коли люди дають її їм, вони відчувають себе знову спустошеними. Такий тип жалюгідний і уразливий. Саме реакція інших людей на такого вампіра покращує його самопочуття.

 

Він залежний від неї. Вічний нарцис навмисно буде уникати любові стосовно інших людей, крім любові до самого себе. Тому що любов по відношенню до інших означає для нього недолік енергії для себе коханого. Вони жадібні. Вони обділяють інших і сперечаються за свої права, щоб мати фокус тільки на своїй персоні.

 

Джерело: kenguru.plus

Попередня стаття

Знаний Агрохолдинг “МРІЯ” розвиватиметься завдяки іноземному інвестору (Відео)

Наступна стаття

«Краще замінити на паперові» – тернополяни про поліетиленові пакети (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.