Через відновлення будівництва торф’яних котелень на Київській зібралися люди (Наживо)


Через відновлення будівництва торф’яних котелень у Тернополі на вулиці Київська зібралися місцеві мешканці.

 

Дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Тоді анонсувалося, що в Тернополі запрацюють сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. Заради реалізації цього проекту побудовали завод із переробки торфу на торф’яні крихти – сировини для котелень.

 

Влада зазначає, що за рахунок роботи котелень на альтернативних видах палива зменшується споживання природнього газу. Окрім того, тернополяни мали б цілодобово гарячу воду. Проте жителі обласного центру виступають проти таких котелень. Адже, на їхню думку, економія газу при цьому є дуже незначною, на відміну від завданої екології шкоди.

 

На місці працюють журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР”. Трансляцію НАЖИВО зібрання мешканців з приводу відновлення будівництва котелень на торфі Ви можете подивитися на нашому сайті www.mediator.te.ua або ж на сторінці “МедіаТОРа” у Фейсбук.

 

Попередня стаття

В Україні вводять нові вимоги до утеплення будинків

Наступна стаття

У Тернополі протест: через відновлення будівництва торф’яних котелень люди перекрили дорогу (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.