У Тернополі співають, щоб допомогти ветеранам Афганістану (Відео)


У Тернополі, аби допомогти ветеранам Афганістану та сім’ям загиблих військових – співали. Виступ на імпровізованій сцені по вулиці Київська організували троє людей у військовій формі. Двоє чоловіків та жінка грали на музичних інструментах та співали пісень. Також під час їхнього виступу усі бажаючі мали змогу придбати компакт-диски.

 

Варто зазначити, що перехожі не залишалися байдужими до виступу та не оминали військових. Люди підходили та кидали у скриньку стільки коштів, скільки вважали за потрібне.

 

Людмила Маліброда

Попередня стаття

На Тернопільщину зі Сходу України передали автомобіль швидкої допомоги

Наступна стаття

У Тернополі невідомі намагалися викрасти дитину

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.