![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/pominalnyi-den-picture-big.jpg)
Аби люди змогли без жодних перешкод впорядкувати могили рідних та близьких, у Тернополі збільшили кількість рейсових автобусів до міського кладовища у Підгородньому.
Рейси здійснюватимуться у парні дні парними, у непарні дні – непарними випусками автобусів маршрутів №№ 11, 27, 30.
1 листопада до міського кладовища у Підгородньому їздитимуть усі рейси автобусів №№1а, 11, 27, 30, відповідно до розкладів руху автобусів робочого дня. Також буде здійснений посилений контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах №№1А, 5, 5а, 8, 11, 18, 27, 30, 31, 32 та тролейбусному маршруті №8. Прес-служба Тернопільської міської ради.