Не настільки великі зарплати, – тернополяни про вартість проїзду за 7 гривень

Тернополяни не готові оплачувати 7 гривень за проїзд у маршрутках, оскільки вважають, що ні зарплати, ні якість обслуговування не відповідають цій вартості квитка. Дехто зауважує, що за таких тарифів йому доведеться витрачати на проїзд третину свого доходу. Кажуть: “За, що ж тоді жити?”

 

Нагадаємо, нещодавно виконком прийняв рішення підвищити вартість проїзду з 1 листопада до 9 гривень. Таке рішення викликало у тернополян обурення, люди вийшли на протест. Під впливом громадськості та активістів міський голова Тернополя Сергій Надал скасував рішення виконкому та повернув “старі” тарифи на проїзд – 5 гривень у маршрутці та 4 у тролейбусі. З таким кроком не погодилися перевізники. Кажуть, за таких умов їхній бізнес є збитковим. Відтак, 6 листопада у Тернополі на лінію не виїхала жодна маршрутка.

 

З цього приводу у міській раді відбулося три засідання. Участь у ньому взяли представники влади, управління транспорту, перевізники, активісти та громадськость. У результаті вирішили – здійснити перевірку документів, на основі яких прийняли рішення про підвищення тарифів. Триватиме екпертиза приблизно тиждень. Доти перевізники надаватимуть пасажирам послуги з перевезення за 5 гривень. Орієнтовна нова ціна квитка, яку озвучували під час засідання учасники, може становити 7 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.