![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/3554e606445bfec6f8551c7ed9165ba94185393b.png)
фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/3554e606445bfec6f8551c7ed9165ba94185393b-300x201.png)
На Теребовлянщині неподалік села Вишнівчик у річці виявили труп. Тіло чоловіка без будь-яких ознак життя знайшла та повідомила у поліцію староста населеного пункту.
Заявниця розповіла, що виявила в річці Стрипа тіло чоловіка, ймовірно жителя села Зарваниця, який перебуває у розшуку.
Згодом поліцейські підтвердили здогадки жінки. 62-річний померлий пішов з дому ще 16 листопада, але так і не повернувся. Слідів насильницької смерті на утопленику не виявили. Тіло направили для проведення судово-медичної експертизи. Відділ комунікації поліції Тернопільської області.