На Буччачині з лісу “зникли” 82 дерева, відповідатиме лісник

На Тернопільщині майстер лісу постане перед судом через самовільну рубку дерев на 400 тисяч гривень.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що майстер лісу, який мав охороняти ліс від самовільних рубок та інших лісопорушень, неналежно виконував свої обов’язки. Посадовець допустив самовільну вирубку. Так, за час з жовтня 2017 року по квітень 2018 року, невідомі зрубали 82 дерева лісу ДП «Бучацьке лісове господарство». Сума завданих державі збитків становить понад 400 тисяч гривень.  Прес-служба прокуратури Тернопільської області. 

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

На Тернопільщині мама двох маленьких дітей потребує термінової допомоги

Наступна стаття

У Тернополі судили браконьєра, який виловив понад 100 кілограмів риби

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.